Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Tadilat ve Onarım Projesi

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Tadilat ve Onarım Projesi

"Toplum Ruh Sağlığı Merkezi" çalışmasını yürütmek üzere Gölyüzü Mahallesi'nde bulunan eski MİT lojmanları ve hizmet binasının Milli Emlak Müdürlüğünce Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine devri sonrası; 2 katlı eski hizmet binasının Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hizmetlerine hazır hale getirilmesi amacıyla İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal'a gelen bir mektupla başlayan kampanyayla başlayan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nin tadilat, onarım ve bakım işleri Vakfımız tarafından yapıldı ve 25 Kasım 2010 tarihinde törenle açılışı gerçekleştirildi.

Bolu Toplumunun ruh sağlığını iyileştirici faaliyetler Vakfımızın "Yaşam Kalitesi Yükseltilmiş Bir BOLU" amacına uygun düştüğü için bu projeye destek verilmiştir.

Vakfımız sosyal yatırım vakfı olmanın gereği olarak bağışçılarımızın şartlı bağışlarını almak, takip etmek, gereğini yerine getirmek gibi aracılık görevlerini yapmaktır.

Abdi İbrahim İlaç Pazarlama A.Ş. nin şartlı olarak gönderdiği 3.000,00 TL. yastık bedeli Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezindeki Rehabilitasyon çalışmalarına katılan hastalara Vakfımız aracılığıyla ödenmiştir.

Abdi İbrahim İlaç Pazarlama A.Ş. nin şartlı olarak gönderdiği 2.500,00 TL. örgü matruşka bebek bedeli Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezindeki Rehabilitasyon çalışmalarına katılan hastalara Vakfımız aracılığıyla ödenmiştir.