Biz Bir Aileyiz Projesi ile Çocuklar Eğlendi

Biz Bir Aileyiz Projesi ile Çocuklar Eğlendi

PROJE ADI: Biz Yanınızdayız

SAHİBİ: Mudurnu Milli Eğitim Müdürlüğü

PROJE ORTAĞI: Bolu Bağışçılar Vakfı –Milli Eğitim Müdürlüğü

Bolu Bağışçılar Vakfı Mudurnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başvurusunu kabul ederek 25 öksüz-yetim çocuğu mutlu edecek geniş kapsamlı bir projeye destek oldu.
Mudurnu Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Bağışçılar Vakfı tarafından finanse edilen proje ; Mudurnu'da yaşayan 25 öksüz yetim çocuğun bir dizi gezi,eğlence ile motivasyonunu ve çeştili uzmanlar eşiliğinde psikoljık sosyolojık destek almalarını kapsıyor.
Projenin bugün ki ayağında Abant Tabiat Parkı ve Bolu Dağı'nda bulunan bir alışveriş merkezine götürülen çocuklar, doyasıya eğlendi. Alışveriş merkezinde sinema izledikten sonra çocuklara çeşitli hediyeler alındı. Deniz GÖKTAŞ'ın da şarkıları gitarıyla destek olduğu organizasyona Mudurnu protokolü eşleriyle katılırken Bolu Bağışçılar Vakfı genel sekreteri Öznur AKKAYA'da hazır bulundu.
Önüzmüdeki günlerde Ankara'ya geziye götürülecek olan çocuklar öğretmenleriyle, katılımcılarla oldukça keyifli saatler geçirdi,
Vakıf Genel Sekreteri Öznur AKKAYA ; bu güzel projenin diğer ilçeler tarafından da örnek alınması gerektiğinin ve uygulanması halinde maddi manevi destekleriyle hazır bulunacaklarının mesajını verdi.