Mudurnu Cumhuriyet ilköğretim Okulu Anasınıfı Donanım İhtiyacı

Mudurnu Cumhuriyet ilköğretim Okulu Anasınıfı Donanım İhtiyacı

PROJENIN AMACI: Okulöncesi eğitim için teknolojiden yararlanarak ve sağlıklı ortamlar oluşturarak çocuklarımıza kaliteli eğitim sunmak.

GEREKCESI: Okulöncesi eğitimin gerekliliği günümüzde önemle vurgulanmaktadır.Bu eğitimi
verebilmek için belirli şartları çocuklarımız için sağlamak zorundayız. Sürekli değişen ve gelişen teknolojiden yararlanmak ve sağlıklı ortamlarda eğitim süreci geçirerek biz okulöncesi öğretmenlerini verimli kılacaktır.
FAALIYETLERI: Diz üstü bilgisayar Projeksiyon aleti 3 fonksiyonlu lazerli yazıcı (yazıcı-tarayıcı-fotokopi makinası) Okulöncesine uygun sınıfhalısı Okulöncesine uygun ahşap masalar Masalar için ahşap sandalyeler
BEKLENEN SONUCLAR: Belirtilen gerekli araçların temin edilmesi durumunda çocuklarımız teknolojiden yararlanarak ufuklarının açılması sağlanacak,sınıfımızda eskiyen halıfteks yerine daha sağlıklı bir halı,ahşap masa ve sandalyeler ile çocuklarımız tozdan,mikroptan uzak eğitimlerine devam etmiş olacaklar.
Bütçesi:Proje için belirtilen araçlara ihtiyacımız var ama okulumuzun maliyeti karşılaması mümkün değildir.Bu sebeple maliyetin tamamının vakıftarafından karşılanmasını talep ediyoruz.

İletişim bilgilerimiz aşağıda mevcuttur. Gereğini saygıyla arz ederiz.

H.Hüseyin AYKAN : 0532 234 07 65
Rujhat AVŞAR : 0532 653 85 59
Nurhan AYDIN : 0533 347 54 91
E-mail: [email protected]