Avrupa Şampiyonu Çim Hokeyi Takımında

Avrupa Şampiyonu Çim Hokeyi Takımında

PROJE ADI : Bolu AİBÜ Hokey Takımı Avrupa Hokey Şampiyonası

SAHİBİ : Bolu AİBÜ Hokey Takımı

PROJE ORTAĞI : Bolu Bağışçılar Vakfı


Portekiz'de düzenlenen Kadınlar Avrupa Hokey Şampiyonasında sıfır yenilgiyle Avrupa Şampiyonu olan Türkiye Kadın Çim Hokeyi Milli Takımı, desteklerinden dolayı Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu'na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Antrönör Yasin Yükseler, Federasyon Bolu Hokey İl Temsilcisi Fatma EROĞLU ve Milli takım oyuncularının hazır bulunduğu ziyarette, Çim Hokeyini tanıtan ve maçlardan görüntülerden oluşan bir slayt Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kuruluna sunuldu.Sunum esnasında kısa bir konuşma yapan YÜKSELER, geçtiğimiz hafta Gaziantep'te yapılan Süper Lig karşılaşmasına giderken Vakıf yönetiminin takıma sağladığı maddi destekten dolayı ayrıca teşekkür etti.
Bolca Hindi Tesisleri toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette Slayt sonrası düşüncelerini dile getiren Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin ERBAYRAM, Avrupa şampiyonu olarak Türkiye'yi ve Bolu'yu gururlandıran bu takımın daha iyi şartlarda çalışmalar yapması ve başarılı olmaları adına Vakıf olarak ellerinden geldiğince desteklemeye devam edeceklerini belirtti.
Şampiyonluk Kupasını da beraberlerinde getiren Hokey takımı ziyaret sonrasında Yönetim Kurulu Üyeleri ile fotoğraf çektirdiler.