Haberler

Ticaret Odası Ziyaretimiz

Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu,Bolu Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde Ticaret ve Sanayi Odasının yeni Başkanı seçilen Türker Ateş'e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan ziyarette ilk olarak sözü alan Bolu Bağışçılar vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin ERBAYRAM Vakfın oluşum süreci ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.

"Daha Güzel Bir Bolu için " sloganıyla ,öncelikli sorunların çözümüne yönelik girişimleri, bireyleri ve sivil toplum kuruluşlarını maddi ve manevi destek sağladıklarını aktardı. Sağlık, eğitim, sanat, kültür, çevre, kadın, gençlik, ve insan hakları gibi sosyal ve ekonomik alanlarda ilin kalkınmasına yönelik çalışmalar yaptıklarını ve yapılan çalışmaları da desteklediklerini belirtti.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı sayın Türker Ateş ziyaretten dolayı memnuniyetini belirtti ve "Hedefimiz Bolu'ya hizmettir. Bu koltuğa bu göreve bu yüzden geldik. Bolu için bir şeyler yapabilmek istiyoruz. Yönetimimizde ki arkadaşlarımız ve biz Bolu sevdalısı insanlarız. Bizim için önemli olan Bolu'ya hizmet edenlerin yanında olmaktır. " dedi.