Rotary 2430. Bölge Başkanı BBV'yi ziyaret etti

Rotary 2430. Bölge  Başkanı Emre Öztürk Bolu Bağışçılar Vakfı'nı ziyaret etti. Bolu Rotary Kulübü üyeleri ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette Öztürk, Rotary Kulübünün çalışmaları hakkında BBV yöneticilerine bilgiler verdi.

Bolu Bağışçılar Vakfı binasında gerçekleştirilen ziyarete Rotary 2430. Bölge Başkanı Emre Öztürk, Bolu Rotary Kulübü Dönem Başkanı Aydın Biçer ve Rotaryanlar katıldı. BBV Başkanı Nahit Abak tarafından karşılanan Emre Öztürk ve Rotay Kulübü üyelerine, Bolu Bağışçılar Vakfı Genel Sekreteri Öznur Akkaya Aktaş tarafından vakıf çalışmaları  hakkında bilgi verildi. Emre Öztürk, Bolu'da olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Bolu Bağışçılar Vakfı'nın hayata geçirdiği projelerin sadece Bolu değil tüm ülkeye örnek çalışmalar olduğunu belirtti.  

Ziyarette sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Rotary 2430. Bölge Başkanı Emre Öztürk, Rotary Kulübü'nün bölgedeki çalışmalarından söz etti. Bolu'nun vakıf ve dernekleri ile güçlü bir yapıya sahip olduğunu dile getiren  Öztürk, Bolu'nun tüm ülkeye örnek olması gerektiğini söyledi.