Rotary'den BBV'ye ziyaret

Bolu Rotary Kulübü Bolu Bağışçılar Vakfı'nı ziyaret etti. Ziyarette vakıf yöneticileri tarafından Rotary Kulübü üyelerine BBV'nin Bolu için hayata geçirdiği projeler hakkında bilgi verildi.

Bolu Bağışçılar Vakfı binasında gerçekleştirilen ziyarete Rotary Bölge Federasyon Başkanı Mustafa Kemal Ketrez Bolu Rotary Kulübü Dönemi Başkanı Hakan Karabaş ve Rotaryanlar katıldı. BBV Başkanı Nahit Abak ve Genel Sekreter Öznur Akkaya tarafından karşılanan Rotaryanlara, Bolu Bağışçılar Vakfı hakkında bilgi verildi. Bolu Bağışçılar Vakfı'nın yapısı niteliğiyle Türkiye'de örneği olmayan bir vakıf olduğunu söyleyen BBV Başkanı Nahit Abak, vakıf olarak Bolu özelinde Ahmet Taşman Girişimcilik Programı, Zehra Taşman Kadına-Eğitime Destek Programı ve Ahmet H. Boyacıoğlu Hukuk Programlarını yürüttüklerini ifade etti.

Rotary Bölge Federasyon Başkanı Mustafa Kemal Ketrez de Bolu'nun böyle bir vakfa sahip olmasından dolayı şanslı bir il olduğunu belirterek, Bolu Bağışçılar Vakfı'nı tanımaktan dolayı büyük mutluluk yaşadığını söyledi.