Haberler

İNKILAP İLKÖĞRETİM OKULU HAYIRSEVERLER İLE DONATILIYOR

Aktaş Mahallesi sakinlerinden Hayırsever Sabahat ÇALIŞKUŞU tarafından yaptırılan İnkılap İlköğretim Okulu kantini, Milli Eğitim Müdürü Recep ALPDOĞAN, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine DAVARCIOĞLU, Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin ERBAYRAM, çok sayıda idareci, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla açıldı.

Açılışta konuşma yapan Okul Müdürü Mustafa ÖZTÜRK öncelikle "Okullar Hayat Olsun" Bolu Çocuk Sanat Atölyeleri Projesi kapsamında müzik eğitimi sınıfı düzenleyen ve piyano, keman alımı ile destek olan Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin ERBAYRAM'a teşekkürlerini sundu. Bağışçı Sabahat ÇALIŞKUŞU 'da konuşma yaparak " Okul Yönetimine bana yardım etme olanağı sundukları için ben teşekkür ediyorum gelecekte bağış yapan kurumların ve bizler gibi kişilerin artacağını temenni ediyorum, burada bulunan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Program Bolu Bağışçılar Vakfı tarafından alınan keman ve piyanolar ile öğrencilerin kısa müzik dinletileri ile devam ederken, yöresel oyunlar sergileyen davul zurna ekibinin de katılımıyla öğrencilerinde eğlendiği renkli bir ortamda kantin açılmış oldu.