Haberler

Dünyaca Ünlü Resim Tabloları Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği'nde

Dünyaca Ünlü Resim Tabloları Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği'nde

Bolu'nun tek polis merkezi olan Bahçelievler İzzet Baysal Polis Amirliği ve Çocuk Şube Müdürlüğü'nün topluma daha güzel ve estetik boyutta hizmet sunması amacıyla Bağışçılar Vakfı desteğiyle 35 tablo, kokteyl ve sergi ile kamuoyunun bilgisine sunuldu.
Düzenlenen programa Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Erdoğan, Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram ve yönetim kurulu üyeleri, Bolu İl Jandarma komutanı J. Albay Nadir Çelik, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Bolu Belediyesi başkan yardımcısı İhsan Ağcan, AİBÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güngör Karauğuz, Prof. Dr. Alparslan Uçar , bölüm başkanı Prof. Dr. Ahmet Serkan Ece, Öğretim Görevlisi İlknur Karageyik ve öğrenciler katıldı.

Programda konuşma yapan İl Emniyet Müdürü Armağan Erdoğan, Türkiye'nin herhangi bir ilinde örneği olmayan bu değerli çalışmanın gerek personel motivasyonu, gerekse vatandaşların emniyet birimlerine olan soğuk algısının kırılması yönünde çok faydalı olacağını dile getirirken, bu çalışmada emeği geçen AİBÜ Resim bölümü akademisyen ve öğrencilerine, Bolu Bağışçılar Vakfı'na projeye desteklerinden dolayı teşekkür etti.

AİBÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alparslan Uçar yaptığı konuşmada, projede emeği geçen, projeye destek olan herkese, öğrencilerine teşekkür ettiğini ifade etti.

Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram da konuşmasında, böyle bir çalışmanın bir parçası olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, sivil toplum kuruluşlarına, kamu hizmet birimlerine ve kamusal projelere vakıf olarak desteklerinin devam edeceğini vurguladı.

Düzenlenen program, konuşmaların ardından kokteyl ve müzik dinletisiyle sona erdi.