Haberler

Bu gençlerde gelecek var

Bolu Bağışçılar Vakfı ve Türkiye Girişimcilik Vakfı işbirliği ile hayata geçirilen biBolu Girişimcilik Programı kapsamında seçilen 20 biBolu Elçisi ilk eğitim programlarını gerçekleştirdi.

Bolu şehri özelinde gelişen bir girişimcilik ekosisteminin oluşmasına destek olarak, Bolu'nun ekonomik ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunmayı hedefleyen biBolu Girişimcilik Programı kapsamında seçilen 20 üniversiteli genç biBolu Elçisi oldu.

Bolu Bağışçılar Vakfı tarafından biBolu Elçileri için Karpalas Otel'de tanışma ve eğitim programı gerçekleştirildi. Programa Girişimcilik Vakfı'nın Proje Koordinatörü Cemre Şirin ve Gençlik Programları Koordinatörü Umut Karapeçe katıldı. Cemre Şirin, biBolu Elçisi seçilen gençleri, biBolu Girişimcilik Programı'nın içeriği ve etkinlik programları hakkında bilgilendirdi. biBolu Elçisi seçilen gençlerin birbiriyle kaynaşması için farklı etkinlikler düzenleyen GİRVAK Gençlik Programları Koordinatörü Umut Karapeçe, biBolu Elçileri'ne etkili iletişim eğitimi de verdi.

biBolu Elçileri, biBolu Girişimcilik Programı kapsamında gerçekleştirilecek girişimcilik eğitim ve etkinliklere katılacaklar. biBolu Elçilerigirişimcilik ekosisteminin Bolu'da oluşması için gerçekleştirilecek faaliyetlerde görev alacaklar.