Haberler

Bolu Bağışçılar Vakfı Başkan Özcan'ı ziyaret etti

Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Bolu Belediye Başkanı olarak seçilen Tanju Özcan'ı makamında ziyaret etti. Başkan Özcan ziyaretten dolayı büyük mutluluk yaşadığını ifade ederek, gelecek dönem Bolu için hayata geçirilecek bir çok projeyi Bolu Bağışçılar Vakfı ile birlikte yürüteceklerini söyledi.

Ziyarete, Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram, yönetim kurulu üyeleri; Ahmet Şerafettin Yamaner, Adnan Pulatlı, Ahmet Özmen, Elvin Akdağ, Nahit Abak, mütevelli kurulu üyeleri; Ahmet Gümüş, Erdal Yıldırım, danışma kurulu üyesi Belgin Özer ve Vakfın Genel Sekreteri Öznur Akkaya katıldı.

Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram, Tanju Özcan'a yeni görevinde başarılar dileyerek, Bolu için güzel hizmetlere imza atması temennisinde bulundu. BBV Genel Sekreteri Öznur Akkaya da vakfın kısa zaman önce hayata geçirdiği iki büyük proje hakkında Başkan Özcan'a bilgi verdi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Bolu Bağışçılar Vakfı'nın ziyaretin dolayı büyük mutluluk yaşadığını belirterek, yeni dönemde Bolu Belediyesi ve Bolu Bağışçılar Vakfı'nın farklı bir çok projeyi birlikte yürüteceğini söyledi.

Vakıf üyelerinin Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'la hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından ziyaret sona erdi.