Haberler

BBV Olağan Genel Kurul'u Gerçekleştirildi

BBV Olağan Genel Kurul’u Gerçekleştirildi

Genel kurulda ilk olarak 2023 yılı faaliyet ve denetim kurulu raporları, bilanço ve gelir tablosunun onaylandı ardından 2024 yılı tahmini bütçesi görüşülerek üyelerin onayına sunuldu. 

Vakfın 2023 yılı çalışmaları hakkında faaliyet raporu üzerinden bilgiler veren BBV Yönetim Kurulu Başkanı Nahit ABAK; “ 2023 yılı içerisinde sosyal yardımlardan burslara proje hibe desteklerinden depremzede kira yardımı programlarına kadar çok değerli çalışmalara imza attık. Aynı zamanda 2021 yılından bu yana Zehra Taşman Kadına ve Eğitime Destek programını çok başarılı bir şekilde yürütüyoruz. Tüm bunların yanı sıra yıl boyunca onlarca kurum tarafından ziyaret ediliyor veya bizler il içi / dışı kurumsal ziyaretlerde bulunuyoruz. Her yıl daha da ileri taşıyarak devam ettirdiğimiz çalışmalarımızı, daha güzel bir Bolu için çalışmaya, projeler üretmeye daha da güçlenerek devam edecektir. Genel kurulumuzun Bolu'muza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Divan Kurulu Başkanı Ahmet Özmen, Başkan Yardımcısı Turgut Kalaycıoğlu ve katip Deniz Aksoy ise BBV’nin mali tabloları ve faaliyetleri için emeği geçen herkese teşekkürlerini belirtirken başarılarının devamını dilediler.