Haberler

BAŞARI BURSİYERLERİ ARASINDA YAPILAN PROJE YARIŞMASI SONUÇLANDI

Bolu Bağışçılar Vakfının her yıl başarı bursiyerleri arasında düzenlediği ve kazanan kişiye 1500 TL mevcut bursu hariç ek 500 TL ödülün verildiği proje yarışması sonuçlandı " Daha Güzel Bir Bolu İçin" sloganı ile yazılan projelerden seçilen; Abant İzzet Baysal Üniversitesine en yüksek puanla girerek başarı bursiyeri olmaya hak kazanan Zeynep DURU'nun " Bolu'da Kış Festivali" projesi oldu.

Vakıf merkezinde bursiyer ailelerinin de katılımıyla gerçekleşen programda vakıf başkanı Şerafettin ERBAYRAM kazanan öğrencinin çekini takdim ederken tüm öğrencilere de dolmakalem seti hediye etti.
ERBAYRAM yaptığı konuşmasında vakfın çalışmalarından bahsederken " Bolu'ya toplumsal faydası dokunacak her projeye hibe veriyoruz, Türkiye'de hibe veren 7 vakıftan biriyiz, değerli büyüğümüz İzzet BAYSAL ışığında yolumuza devam ediyoruz, siz değerli öğrencilerimiz de böyle çalışmalara destek olup projeler verebilirsiniz, sizlerin yüksek puanlarla özel başarılar elde etmenizin arkasında, sizlere sağlıklı bir aile ortamı sunarak büyüten anne-babalarınız vardır ailelerinizi de tebrik ediyorum " dedi.
A.İ.B.Ü Rektör yardımcısı aynı zamanda Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Prof. Dr. Mehmet BAHAR'da bir konuşma yaparak, öncelikle Türkiye genelinde en yüksek puanı alarak başarı bursu almaya hak kazanan öğrencileri tebrik ederken A.İ.B.Ü 'ne en yüksek puanla giren ve aynı zamanda projesi 1. seçilen Zeynep DURU'yu da ayrıca tebrik etti.