Haberler

AİBÜ Hemşirelik Fakültesi Öğrencilerinden örnek proje

AİBÜ Hemşirelik Fakültesi Öğrencileri " Renkli Düşler" adını verdikleri proje ile İzzet Baysal Toplum Ruh Sağlığı Hastanesine Zeka Oyunları ve Hobi alanları oluşturdu.

AİBÜ Hemşirelik bölümü öğrencileri topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında bir proje geliştirerek, Yatarak tedavi gören hastaların boş vakitlerinde eğlenerek öğrenmesi amacıyla çeşitli zeka oyun setleri, boyama setleri, okey oyun grupları ve spor malzemelerini hastanenin çeşitli ünitelerine yerleştirerek örnek bir sosyal sorumluk projesine imza attılar.

Bolu Bağışçılar Vakfı tarafından desteklenen "Renkli Düşler" projesi tanıtım için BBV Yönetim kurulu, Hastane idaresi, Hemşirelik bölümü öğrenci ve öğretmenleri İzzet Baysal Toplum Ruh Sağlığı Hastanesi ev sahipliğinde bir araya gelerek projenin uygulama ve aşamalarını öğrencilerden dinlediler.

BBV Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin ERBAYRAM, Başkan Yardımcısı Ahmet YAMANER, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet ÖZMEN, Elvin AKDAĞ ve Genel Sekreter Öznur AKKAYA, Hemşirelik Yüksekokulu Öğr. Görevlisi Hacer ALPTEKER ve öğrencilerin hazır bulunduğu programda; Hastane Başhekimi Hülya ENSARİ tarafından servisler ve proje uygulama alanları gezdirildi.